Nezařazené

Skúste iný typ zážitkov

Človek má v sebe cestovateľské gény, niektorí sa túlame svetom viac, iní menej, no nikto asi neodolá ponuke cestovať aj s domom, v ktorom má zabezpečené bývanie a všetko potrebné hneď poruke, nie je nútený zháňať si hotel alebo iný typ ubytovania, v mobilnom dome to vozí všade so sebou. A každú noc môže pritom stráviť na inom mieste.

Trvalé bývanie nemusíte opúšťať

Presťahovať sa nie je problém, ale ak ani na novom mieste nebudete spokojní, to už môže byť nepríjemné, ale ak si zariadite bývanie napríklad v mobilheime, môžete striedať mobilné domy miesta pobytu kedy sa vám zachce. Iste sú každému z nás známe karavany, ktoré využívame väčšinou na dovolenkové túlanie, počas letných prázdnin nám slúžia ako hotel či privát, teraz prichádzame s kompromisným riešením v podobe mobilheimov. Ide o možnosť strávenia v nich dovolenkové obdobie alebo ich využívanie ako kanceláriu, zriadiť si v nich môžete obchodnú prevádzku, kaderníctvo či fastfood a podobne.

Ponuka predajcu zahŕňa aj mobilné domy s celoročným využitím, ich úpravy spočívajú v osadení dvojskiel do okien, zateplení celej fasády či rozvodov vody a potrebné je dom vybaviť aj kúrením na tuhé palivo. Vonkajšie rozmery domu 4+kk sú 11,0m x 3,7m, ich výbava pozostáva z kompletne zariadenou kuchyňou s modernými spotrebičmi, spálne s dvojlôžkom, obývacej haly, v ktorej je rozkladacia sedačka a príslušenstvom, teda WC a sprchovým kútom. V dome je aj veľa úložných priestorov.

Aj v mobilheime môžete mať komfort

Mobilheimy nie sú vo svete novinkou, v USA ich vyrábajú už viac ako 80 rokov a domáci ich dodnes hojne využívajú. Na Slovensko a do Čiech, ale aj do celého sveta ich dovážajú z Holandska od výrobcu Maat Chalets, kde sa vyrábajú na kľúč, kompletne vybavené podľa požiadaviek zákazníka. Výhody mobilných domov môže zistiť každý sám, stačí si ich vypožičať na nejaký čas a prežiť v nich napríklad dovolenku, iba vlastné zážitky a skúsenosti vás presvedčia o komforte a skutočných výhodách vlastniť dom na štyroch kolesách.