Nezařazené

Výhody, ktoré ženám ponúka tantrická masáž

Určite ste už počuli o tom, že všetko, s čím sa muž vo svojom živote stretne, si „uloží“ do svojho penisu (lingamu). Možno vás preto neprekvapí ani informácia, že ženy ? k vzhľadom na vnútorné umiestnenie svojich pohlavných orgánov ešte oveľa náchylnejšie k tomu, aby si vo svojich vagínach uchovávali svoje traumy a negatívne emócie.

bozk

Tantra keďže sa vykonáva v bezpečnom a milujúcom prostredí, stáva sa prostriedkom na odstránenie takýchto blokád a pomáha ženám, aby sa znova stali slobodnými a sebavedomými vo svojej sexualite.

Tantra učí ženy prijímať potešenie bez toho, aby mali pocit, že ho musia na oplátku vrátiť naspäť. Vďaka nej si začínajú uvedomovať, koľko toho svojmu partnerovi dávajú. Zisťujú, že mu poskytujú príležitosť potešiť ich a že doňho vkladajú celú svoju dôveru.

Masáž im týmto spôsobom umožňuje lepšie porozumieť sebe samým.

Ukazuje ženám, ako si potešenie zo sexuálneho styku užiť v každej bunke svojho tela. Zmes rozmanitých pohybov im pomáha rozprúdiť sexuálnu energiu tým, že vytvorí akési spojenie medzi vagínou (yoni) a zvyškom ich tela.

Vďaka tejto technike môžu ženy zažiť celotelový orgazmus a dokonca sa stať multiorgazmickými!

výhody tantry

Je potrebné si uvedomiť, že ženy môžu dosiahnuť veľmi vysokú úroveň sexuálneho potešenia bez toho, aby stratili svoju sexuálnu túžbu. V prípade, že majú záujem prehĺbiť svoj pôžitok, tantrická masáž im pomôže zvládnuť ich sexuálnu energiu.Inak povedané, ak túžia po tom, aby sa mohli milovať dlhú dobu bez toho, aby sa unavili alebo im to spôsobovalo bolesť, tak by sa nemali báť navštíviť tantrický salón, kde sa naučia využiť svoju sexuálnu energiu na revitalizáciu celého tela.

Milovanie sa pre ne následne stane prostriedkom na prekročenie sexuálneho rámca a zvýšenie vlastného sebavedomia.

Nie je už len toto dostatočným dôvodom na návštevu tantrického salónu?