Nezařazené

Moderné tričká

Zatiaľ čo v minulosti sa móda točila najmä okolo elegantného štýlu, dnes je realita trochu odlišná. Typický ženské sukne, šaty a košele sú čoraz viac nahrádzané teplákmi, tričkami a mikinami. Aj keď elegantný štýl by sme si stále mali zachovať a na určité udalosti sa obliecť spoločenský a vhodne, pohodlný ležérny štýl je na bežné nosenie oveľa komfortnejší. V dnešnej dobe bežným tričkom vôbec nič nepokazíte.Tričko na každodenné nosenie.Výhodou tričká je ich jednoduchosť a pritom štýl, ktorý dokážete pomocou neho vykúzliť. Aj klasické biele či čierne dámske tričko môže pôsobiť moderne a luxusne. A dokonca aj mimoriadne žensky. Tričko môžete kombinovať prakticky s čímkoľvek.

tričká

Dnes nie je vylúčená ani kombinácia trička a sukne. Ak chcete vyzerať žensky v práci či v kaviarni, ale stále potrebujete určitú dávku pohodlia, táto kombinácia je pre vás ako stvorená. A naopak sú dni, kedy ideme na prechádzku s deťmi a tomu by sme mali prispôsobiť aj náš outfit. Rifle a jednoduché tričko sú najvhodnejším spôsobom ako sa obliecť aj na všedný deň. Nie je však tričko ako tričko.

Aj keď oversize strih je stále v móde, v prípade dámskeho trička urobíte oveľa lepšie rozhodnutie, ak siahnete po obtiahnutej verzii. Obtiahnuté tričko pôsobí mimoriadne žensky. Experimentovať nemusíte ani s farebnou škálou. Stále platí, že najlepším rozhodnutím pri výbere trička je čierna a biela farba.

biele tričká

Dôležitá je tiež kvalita trička. Objavili ste už novú kolekciu dámskych tričiek značky YASTRABY? Na ale Allsort.sk nájdete v ponuke kvalitné dámske YASTRABY tričká, ktoré vás ohúria nielen svojím dizajnom, ale aj cenou. Hľadáte niečo viac sexy? Pokiaľ pre vás tričká nie sú dosť sexy, vybrať si môžete z ponuky Crop topov. Crop top je mimoriadne modernou záležitosťou a ženy s vhodnou postavou by sa ich nemali báť nosiť kedykoľvek a kdekoľvek.