Nákupy

Kvalitné nerezové zábradlie

Nejeden rodinný dom, byt či iný komerčný objekt je vybavený terasou, schodiskom, balkónom so zábradlím. Materiálov na výrobu zábradlia je nespočetné množstvo, no nie každý materiál je rovnako trvácny a praktický ako nerez a teda nerezové zábradlí. Nerezové zábradlie a jeho cena sa odvíja od plochy, či veľkosti zábradlia ale aj od umiestnenia daného zábradlia, či to bude zábradlie umiestnené v interiéry alebo zábradlie umiestnené v exteriéri. Každopádne nerezovým zábradlím si zvolíte tú najlepšiu možnú voľbu. Takéto zábradlie Vám bude slúžiť doslova desiatky rokov bez nejakej extra namáhavej pravidelnej údržby a stále aj po rokoch bude pri zachovaní pôvodného stavu držať svoj tvar, výzor ale aj samotnú a veľmi dôležitú funkčnosť.

nerezové zábradlie na schodisko

Nerezové zábradlia zabezpečujú ochranu proti pádu, no v neposlednom rade plnia aj estetický účel a preto je možné vyberať si z viacerých typov nerezového zábradlia a z viacerých jeho prevedení. Nerezové zábradlie dodá Vášmu domu, terase, záhradke či balkónu, bytu, schodisku moderný vzhľad a dizajn a zapadne dokonale do Vášho priestoru.

Ako sme už spomínali nerezové zábradlie Vám poskytne pomerne dlhú životnosť bez akejkoľvek špeciálnej údržby. Jeho údržba spočíva len v jednoduchom občasnom odstránení povrchových nečistôt ako je prach alebo iná, okolitým prostredím nahromadená špina. Je to jednoduché a rýchle, čo výrazne pri upratovaní oceníte pri úspore času a námahy.

zábradlie v interiéri

Možnosť realizácie nerezového zábradlia Vám poskytuje viacero variantov, napríklad si môžete vyberať stĺpikové zábradlie so sklenenou výplňou, najčastejšie je aplikovaná sklenená výplň v prevedení mliečne sklo, no je možnosť výberu aj číreho skla. Ďalšou možnosťou realizácie nerezového zábradlia je zábradlie s výplňou takzvanou sĺpikovou, kedy je dané zábradlie vyplnené špeciálnym lanom. Možností je viacero, stačí si len vybrať.