Nákupy

Investovať by sme mali do kvality a nadčasovosti

Projektanti a architekti vkladajú do návrhov stavieb svoje pocity a nápady, spolu so znalosťou vlastností materiálov a skúsenosťami s už postavenými dielami majú pred sebou naozajstné výzvy ako vytvoriť čo najpraktickejšie, ale zároveň aj elegantné a predovšetkým funkčné prostredie pre ľudí, vhodné na prácu, relax či bežný život domácností.

Lesk nerezu vás očarí

Vracať sa každý deň do príjemného a pekného prostredia je polovicou úspechu šťastného života, je to zároveň aj nutnosť, pretože všetko ostatné sa odvíja od možnosti žiť dôstojne a s vkusom. Bytové domy poskytujú domov mnohým ich obyvateľom, ktorí si v nich kupujú byty s cieľom vytvoriť si v tam svoj domov, s vlastnými predstavami o zariadení a štýle, ktorý im vyhovuje.

Exteriér, ale aj interiér všetkých komerčných budov je odrazom doby, trendov a nutnosti, ktoré si vyžaduje životný štýl, v našom prípade je to technická dokonalosť a čistota línií, prepracovanosť jednotlivých detailov a ich funkčnosť. Nerez je materiál, ktorý nám pomáha tieto požiadavky plniť, pretože má vlastnosti ako nadčasovosť, dlhá životnosť či minimálne náklady na jeho udržiavanie.

Čo hovoríte na túto jednoduchosť?

Najbežnejšie sa nerez používa na výrobu zábradlia schodísk, ale aj terás a balkónov. Najjednoduchší je spôsob inštalácie stĺpikového zábradlia zo samotných nerezových stĺpikov, nosná konštrukcia je kotvená do podlahy dvoma spôsobmi, zhora alebo zboku. Ak má staviteľ či majiteľ nehnuteľnosti trocha iné predstavy o úprave zábradlia, možnosťou je nerezove zabradlie Lmmont kombinovať nerezové stĺpiky so sklenenými výplňami, čo je esteticky príťažlivá možnosť oživenia priestoru, kde sa bude schodisko so zábradlím nachádzať. Lesklé alebo matné zábradlie, jeho typ, množstvo nerezu či atypické prvky, ktoré sú jeho súčasťou alebo druh ocele, to všetko vplýva na jeho cenu, takže vypracovať ju treba na každé zábradlie jednotlivo. Môže vás prekvapiť výška ceny, ale treba si uvedomiť, že je to investícia na mnoho rokov.