Business

Análny sex nie je tabu

Najviac ľudí desí hygiena. Análny sex býva strašiakom pre mužov aj ženy. Obavy o čistotu ale nemusíte mať. Konečník je dokonca čistejším prostredím než ženská vagína. Dôvodom je skutočnosť, že v ​​vagíne žijú baktérie, ktoré tvoria kyslé prostredie, zatiaľ čo v konečníku je po umytí len čistá sliznica. Nie je potrebné ani čistiť črevá. Klistír si môžete spraviť alebo aj nemusíte, lebo črevá sú čisté. Penis nie je až tak dlhý a veľký aby prenikol do zakázanej zóny.

spálňa

Stačí mať análny sex až po návšteve toalety a dôkladne sa umyť. Možno aj tri hodiny predtým nejesť a ozaj si dať záležať na vyprázdnení. To sú síce nepríjemné komplikácie ale bez nich si anál neužije nikto. Hygiena je základom a na nej stoja všetky prípravy pred dobrým análnym sexom. Komunikácia vo dvojici je tiež dôležitá a mala by byť otvorená. Chcete zažiť ten najlepší sex? Bavte sa o tom otvorene. Ak niečo vadí, bolí alebo je nepríjemné, stopnite to a začnite pomalšie.

sex

Análny sex nebolí, teda nemal by bolieť ak je anus zvlhčený. Dostatočne a penetrácia tak nie je nejaká bolestivá. Necitliví páni pri sexe a možné zdravotné problémy, majú vplyv na jeho zlú povesť. Tá sa šíri internetom jedna radosť a jedna rada strieda druhú. Ako teda na to, aby to nebolelo? Ak nemá ženy vyslovene problémy tam dole, tak by to nemalo bolieť. Bodka. Veľkosť penisu nie je dostatočne veľká na to, aby spôsobila fyzické poškodenie. To platí naozaj, ide skôr o techniku akou sa to robí. Avšak je potrebné dodatočné zvlhčenie, keďže konečník sa prirodzene nezvlažuje ako vagína. Lubrikant na vodnej báze bude váš pomocník. Alebo aj obyčajná vazelína bude mať dobrý účinok. Masáž by sme takisto nemali vynechať, aby sa konečník uvoľnil. To uvoľnenie je nutné, aby vôbec bol možný sex. Jemné pohyby alebo hračky poslúžia veci. Análny sex je bežnou praktikou a ľudia si ho vedia užiť. Najmä tí labužníci, ktorých táto predstava vzrušuje ale je aj veľa žien, ktoré si to vychutnajú. Ak takú nemáte doma využite erotické priváty https://www.privatportal.sk/ a užite si sex. Základ je byť uvoľnený a otvorený tejto možnosti.