Nákupy

Kontajner nemusíte kupovať

Už ste niekedy uvažovali nad kúpou nových kontajnerov aby ste vynovili svoj sklad či dopravu ale táto myšlienka padla na nižšom finančnom rozpočte? Ak si teda myslíte, že ste bez šance na lepšie vyhliadky a vyššiu produktivitu, ste na omyle. Na Slovensku totiž existujú firmy, ktoré prenájom kontajnerov https://www.schoellerallibert.com/sk/Produkty-na-prenájomplne podporujú. A nielen to, sú pevnou oporou pre sektor logistiky a distribúcie. Aktívne sa podieľajú nielen na predaji obalových materiálov ale aj na ich výrobe, návrhu, prenájmu či servisu. Spoločnosť Schoeller Allibert je jednou zo špičkových firiem, ktoré sa zaoberajú celou problematikou obalového hospodárstva. Od návrhu modelu po ekologickú stránku automobilovej dopravy. Nečudujeme sa preto, že táto spoločnosť je známa aj vo svete, kde získala niekoľko ocenení. Dobre si uvedomujú všetky situácie s ktorými sa musia potýkať distribučné centrá, sklady, prepravcovia a výroba.

miesto starých nové

Práve preto prichádzajú s novými inováciami a informáciami z tohto prostredia. Ak teda chceme voliť partnera, ktorý nám výrobok nielen predá ale je schopný nás posunúť ďalej aj v oblasti podnikania, tu sme na správnom mieste. Na Vás je iba určiť si aký kontajner či iný obal pre sklad alebo prepravu potrebujete. Veľkosti sú rôzne, tak ako aj typové rady. Od najmenších niekoľko litrových boxov či prepraviek, cez stredne veľké až veľké kontajnery. Ak nemáte predstavu o tom, čo je tou ideálnou voľbou pre vaše potreby a máte záujem o prenájom kontajnerov, na stránke https://www.schoellerallibert.com/sk/Produkty-na-prenájom nájdete rôzne produkty. Od klasických povedzme obyčajných až po tie ktoré spĺňajú štandardy robotizácie a digitalizácie v logistike. Nenechajte sa ale zmiasť označením kontajnerov za obyčajné. Tieto moderné verzie klasických kontajnerov sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú nielen normy pre ochranu zamestnancov a tovaru samotného ale aj tie hygienické.

aj Vy môžete pracovať efektívnejšie

Vďaka spracovaniu povrchu vo vnútri kontajnera je ľahko čistiteľný a nečistoty sa v ňom nezachytávajú. Pre ekonomicky mysliacich manažérov je dobrá správa to, že vďaka novým postupom výroby si zachovávajú svoju pevnosť a všetky pozitívne vlastnosti ale aj šetria miesto, pretože zložením dokážu minimalizovať svoje rozmery aj o 60%. Kontajnery z vyššej rady sú napojené na smart systém. Aplikácia dokáže spracovať reporty z kontajnera a Vy si môžete svoj tovar skontrolovať okamžite. Otvárajú sa úplne nové možnosti menežovania distribúcie a logistiky. Nebojte sa teda zmeny a vyskúšajte kontajnery na prenájom.