Nákupy

Výroba a preprava

Spoločnosť Shoeller Allibert sa zaoberá už vyše päťdesiat rokov výrobou prepravných plastových obalov (RTP). Tieto obaly sú z recyklovateľných materiálov a teda nezanechávajú žiadnu uhlíkovú stopu, sú šetrné k životnému prostrediu. Svojou kapacitou dokážu prepraviť veľké množstvá tekutých či tuhých látok, ktoré bezpečne ochránia nie len proti kontaminácii ale aj proti neželanému prístupu. Výroba kontajnerov a iných prepravných obalov nás poháňa stále vpred a teda naša výrobná technológia stále napreduje, čo nám umožňuje vyrobiť pre Vás kontajnery a iné prepravné obaly skutočne podľa Vašich potrieb a teda vieme pre Vás vyrobiť prepravné kontajnery a obaly aj podľa Vašich presných požiadaviek.

sledovanie zásielok

Tak ako napreduje naša technológia, tak napreduje aj spôsob prepravy a preto sú naše kontajnery vybavené sledovateľnosťou a teda SmartLink-om, ktorý umožňuje svojim prevádzkovateľom aktívne riadiť svoj majetok. Plastové kontajnery a plastové obaly disponujú jedinečnými identifikátormi, s čiarovými kódmi, ktoré sa odosielajú do patentovaného portálu SmartLink určeného pre sledovanie majetku. Taktiež naše vodivé produkty chránia Vaše prepravované elektronické súčiastky pred elektrostatickým výbojom, a teda ponúkajú bezpečnú a spoľahlivú ochranu elektronických zariadení a elektronických súčiastok a ich komponentov.

preprava kontajnery

Pri preprave potravinových alebo nápojových, či mnohých iných tovarov či už z potravinárskeho ale aj farmaceutického priemyslu sú plastové kontajnery vyrábané so zreteľom na zdravie a bezpečnosti prepravovaných produktov, preto sú tieto kontajnery antibakteriálne a je ľahké ich udržať po hygienickej stránke. Náš celý rad výrobkov plastových, prepravných obalov umožňuje znížiť spotrebu primárnych plastov a teda celý rad týchto spomínaných plastových obalov a výrobkov obsahuje čisto recyklované plasty, no disponuje spoľahlivou a kvalitnou ochranou Vašich prepravovaných produktov.