Nezařazené

Tantra masáž

Tantrizmus (tantra https://www.tantradiamond.sk/) je v spoločnosti známy ako filozofický smer, ktorý unikátnym spôsobom pomáha ľuďom. Je magické schopnosti sú vychýreným faktom. Tantrizmus pochádza z Indie a z generácie na generáciu sa predáva už niečo cez dve tisícročia. Iné zdroje uvádzajú dĺžku až niečo cez päťtisíročí. Trojtisícročný rozdiel, samozrejme, nie je zanedbateľné číslo, avšak to nič nemení na tom, že aj trvanie dvoch tisícok rokov je postačujúce na získanie neskutočného množstva skúsenosti v oblasti liečenia tela, duše, mysle a vnútorného sveta človeka.

Masáž

Tantrické učenie má základy v presvedčení, že ľudská nahota je prvotná samozrejmosť každého z nás. Je to vec, za ktorú sa nemáme hanbiť, ale naopak. Tantrici vyzdvihujú ľudskú nahotu a celkovo sexualitu. Tento smer poukazuje na to, aký dôležitý je intímny život a starostlivosť o svoju intimitu po všetkých stránkach. Tantrizmus berie pohlavný zväzok muža a ženy ako posvätný akt. Podľa nich sa to páči bohu a to znamená, že na samom konci príde to dlho očakávané vykúpenie a osvietenie.

Práve preto si väčšina ľudí myslí, že tantrické salóny sú vlastne erotické salóny, kde sa poskytujú sexuálne služby. To nie je pravda. Je pravda, že tantrické masáže sa nesú v erotickom duchu, avšak medzi zákazníkom a masérkou zásadne nikdy nedochádza k pohlavnému styku. Masérka dokáže svojho zákazníka priviesť do raja len za pomoci šikovných rúk a prstov či tela.

Masáž

Ako vyzerajú tantrické masáže? Tantrické masáže prebiehajú v miestnostiach na to určených. Tlmené svetlo, pomalá tantrická hudba, omámna vôňa sviečok, pomalé a premyslené pohyby nadanej krásnej masérky, ktorú ste si sami vybrali. V tomto duchu sa nesú tantrické masáže. V duchu zmyselnosti, pomalého tempa, presných a cielených dotykov s tou správnou intenzitou na tých správnych miestach, ktorých stimulácia Vás dovedie do euforického raja hneď niekoľkokrát za sebou len počas jednej návštevy.

Tantrické masáže zaisťujú prekrvenie celého tela, nabudenie a navodenie psychickej pohody. Zároveň budete mať možnosť na vlastnej koži pocíti unikátne zladenie tela a duše, na ktoré len tak nezabudnete. Tantrická masáž je presne to, čo potrebujete!