Nezařazené

Erotická masáž nepoteší len telo….ale aj vašu dušu?

Erotické masáže nie sú len o fyzickom pôžitku. Ani mne sa toto tvrdenie nejako nepozdávalo. Pred tým, ako som absolvoval svoju prvú erotickú masáž, prečítal som si toho mnoho. Mnohé blogy na stránkach erotických salónov a asi ešte viac rôznych recenzií. Každý všade písal o tom, že erotická masáž nie je o sexe, že nie je o fyzickom pôžitku, ale o duchovnom prepojení.Žena v spodných nohavičkách leží na bruchu na zemi.jpg
Teraz na rovinu, erotická masáž je v prvom rade o fyzickom pôžitku, je o sexe, aj keď nie v pravom slova zmysle a je o tom, že nahá ženská s úžasným poprsím masíruje váš penis. Prepáčte priatelia, no ja v tomto žiadne duchovné spojenie nevidím. Teda takto, nevidel som.
Nevidel som to pred prvým absolvovaním erotickej masáže a priznávam, že ani po druhom. Nebudem sa tváriť ako nejaký svätec. Prvé dva razy to bola taká nálož erotiky, že som nevedel, čo so sebou robiť. Celý som sa chvel a všetky moje myšlienky smerovali k jednému. K čomu presne, to vám asi nemusím dopodrobna popisovať. Na tretíkrát to však bolo iné. Prekvapilo ma to samého. Zrazu som bol schopný vnímať aj iné veci, ako krásne prsia na mojej hrudi a iné, ešte krajšie, časti zvodnej masérky. Prvýkrát v živote som mal pocit, že sex nie je len o sexe, ale naozaj o niečom hlbšom.Nahá žena s blond vlasmi pred čiernou stenou.jpg
Viem, niektorí z vás sa teraz možno chytajú za hlavu, smejú sa a hovoria si, že trepem somariny. Verte, že naozaj netrepem a prekvapilo to aj mňa samotného. Naozaj som si nevedel predstaviť, že cudzia nahá ženská, mi môže pomôcť spoznať iné dimenzie sexu. Hold, ukázala a už niekoľkokrát.
Je tu ešte jedna vec, ktorú by som vám naozaj vrelo poradil. Ak by ste sa odhodlali na erotickú masáž a nešli do oficiálneho salónu, ale k slečne súkromníčke na privát, počítajte s tým, že tieto dámy sú ochotné po masáži urobiť všetky ostatné sexuálne výkony. Ak si však nechcete pokaziť tento zážitok, po skončení masáži sa pekne oblečte a odíďte. Rodeo si užite radšej až pri najbližšej návšteve.