Nákupy

Elegantné a športové letné šortky pre vás

BIG STAR JEANS prichádza so špeciálnou ponukou.

Aké šortky nosiť? Dámske šortky sú ideálnym oblečením práve v lete pri vysokých teplotách, keď je pre nás najdôležitejšie vlastné pohodlie. Ich výhoda spočíva v jednoduchosti, ležérnosti a praktickom využití – oceníte ich pri prechádzke mestom, na turistike, pri vode, pri športových aktivitách, ale môžu fungovať aj ako trendy módny doplnok. BIG STAR JEANS opätovne dokazujú, že je možné skĺbiť eleganciu s praktickosťou. Svetové módne prehliadky jarnej a letnej kolekcie 2022 odporúčajú zaradiť šortky do vášho bežného šatníka. V súčasnosti sa do popredia dostávajú pestrofarebné módne kombinácie – módnymi hitmi sú krátke šortky a dlhšie bermudy v rôznych variáciách.

leto

Ich variabilita umožňuje, že môžete bez obáv striedať vzory a farby podľa nálady a nič tým nepokazíte. Obľúbenou je napríklad extravagantná neónová farba, ku ktorej môžete doladiť celý outfit. Do módy prichádzajú pastelové farby ako smart casual – modrá, krémová či pistáciová – odtiene kaki, sivej či béžovej. K nestarnúcej klasike patrí aj čierna farba. Pri nosení odporúčame dodržiavať niekoľko zásad s ohľadom na vaše zdravie a pohodu. Pokožka v lete je citlivejšia na akékoľvek nepohodlie, a preto odporúčame prispôsobiť aj tomu výber šortiek, ich strih a materiál. Najvhodnejšie materiály na letné modely sú ľan, bavlna či hodváb zaručujúce vzdušnosť a voľnosť. Pri džínsovine treba dbať na to, aby zvolený materiál bol kvalitný a tenší. V horúcom počasí sa vyhýbajte umelej koži a voľte radšej prírodné materiály, na cestovanie sú vhodné šortky z nekrčivých látok.

šortky

Medzi najnovšie trendy súčasnosti patria motorkárske šortky inšpirované cyklistami. Sú mimoriadne obľúbené aj u popredných celebrít – napríklad ich často nosí Kim Kardashian či Kendall Jenner v kombinácii s crop topom či voľnou blúzkou so značkovou kabelkou. Stylistka Joanna Horodynska uprednostňuje kombináciu takýchto šortiek s XXL sakom, ktoré vytvárajú jedinečný efekt. Nech už si zvolíte akúkoľvek kombináciu, naše modely vám zabezpečia pohodlie a zároveň zvýraznia vašu ženskosť. Využite tiež našu zľavu a pri nákupe nad 50e ušetrite peniaze za dopravu výrobkov.