Nezařazené

Ekonomické a ekologické čistenie kanalizácie

Upchaté potrubie, nesprávne fungujúca kanalizácia, neodtekajúce toalety, umývadlá, vane, odtoky, dažďové zvody, chýbajúca dokumentáciato sú dôvody na starosti a obavy z možnej havárie.

Potrubia, kanalizácie, odvody a odtoky sú pravidelne namáhané a pri zanedbanej prevencii a nedostatočnej údržbe sa nečistoty a usadeniny vytvárajú v čoraz väčších nánosoch až do definitívneho upchatia kanalizácie, ktoré vyústi do havárie a zbytočných materiálnych a ekonomických škôd.

lost-places-2178884_640

Dá sa tomu samozrejme zabrániť a ponúkaná non stop služba krtkovanie bratislava cena https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-bratislava/ Vám poradí ako. Ponúkne Vám možnosti prečistenia všetkých druhov kanalizácii, odtokov, stúpačiek a zvodov a navrhne Vám optimálny spôsob prevencie do budúcnosti.

Budete mať na výber elektromechanický spôsob čistenia, ktorý sa hodí aj do domácnosti a na potrubia s menšími priemermi, je ekologický, nie sú potrebné dodatočné stavebné práce a efektivita prečistenia špeciálnymi rotačnými špirálami je 100%, čo potvrdzujú skúsenosti menších aj väčších firiem.

Ak je Vaše potrubie dlhšie, najmä ak sa upchatie vyskytuje vo väčších priemyselných objektoch správnym riešením je čistenie vysokým tlakom vody pomocou až takmer 100 metrovej hadice s tryskovým ukončením a elektromotora, ktorým prečistíte dlhé a zložité potrubia takisto so 100% výsledkom.

Obidva spôsoby majú spoločnú výhodu – nie sú nutné zbytočné výkopové práce, profesionálne techniky nechávajú po sebe poriadok, nezaťažujú zbytočne okolie odpadom a nepridávajú prácu navyše.

Pred samotným krtkovaním a profesionálnym výkonom Vám bude navrhnutá cena korektným spôsobom, ktorá už nebude navyšovaná o tzv. skryté poplatky a finálna situácia účtovania Vás teda nepríjemne nezaskočí. Bude vyjadrovať buď samotnú službu alebo poradenstvo pri prevencii, prípadne doplňujúce inštalatérske práce, ktoré sú takisto súčasťou ponúkaných služieb a to všetko nonstop, teda systémom 24 hodín/ 7 dní v týždni.

manhole-199548_640

Profesionalizmus, skúsenosti, moderná technika, prístup Vám uľahčia zložitú situáciu pri riešení problémov s upchatou kanalizáciou, ušetria Vám peniaze a energiu a dokonca poradia ako postupovať ďalej v budúcnosti.