Business

Donáška jedla pre gurmánov

Každý z nás je niekedy v situácii, kedy nemá čas alebo energiu na varenie čerstvého jedla. Našťastie žijeme v dobe, kedy nie je nič jednoduchšie, ako za pár sekúnd objednať obed, ktorý nám bude prinesený až pred dvere. Nezáleží na tom, či ste doma, s priateľmi alebo v práci. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca sa postará o donášku čerstvo uvareného jedla. Pochutíte si na poctivom obede z kvalitných surovín. Nemusíte sa obávať malej porcie, k akým sa často utieka naša konkurencia. Vieme, že nikomu neurobí radosť obed, po ktorom ostane hladný, a preto sú naše porcie poctivé a zasýtia Vás.

obed

Z denného menu si môžete vybrať jedlá, ako napríklad bravčové medajlónky na cesnakovej omáčke, ktoré sú podávané s opekanými zemiakmi, či obľúbené kuracie prsia so slaninou a medovo-horčicovou omáčkou, s ryžou a šalátom ako prílohou. V rámci obedového menu si môžete vybrať z dvoch druhov polievok. Ponuku jedál obmieňame, a tak si každý príde na svoje a strava od nás bude príjemným spestrením Vášho dňa. Objednávka obedov je veľmi jednoduchá. Na našej webovej stránke nájdete jednoduchý objednávkový formulár, vďaka ktorému urobíte objednávku donášky jedla Bratislava Ružinov za pár sekúnd.

obedovanie

Jedlo si môžete objednať aj vo väčších množstvách. Tak ľahko vytvoríte hromadnú objednávku pre Vás a Vašich kolegov v práci. Jedlo doručujeme v kvalitných obaloch, ktoré zaručia bezpečné a hygienické prepravovanie jedla až na Vašu adresu. Naša reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca má dlhú históriu a vznikla už v roku 1947. Sídli v Bratislave na Stachanovskej ulici číslo 41, v Ružinove. Ak sa nachádzate v blízkosti reštaurácie, budeme veľmi radi, keď nás navštívite osobne. Čaká na Vás príjemné prostredie a ochotný personál, ktorý sa postará o Vašu spokojnosť. Vychutnajte si u nás výborné jedlo a strávte príjemné chvíle s rodinou, alebo s priateľmi.