Business

Auto bez preličin

Osobný automobil by mal byť náš sluha a nie náš pán. No v prípade, že je potrebný servis ostaneme ako bez ruky. Na auto sme si posledné roky zvykli už natoľko, že nie je deň, kedy by sme niekam necestovali. Už aj bežnú cestu do obchodu častokrát absolvujeme s autom. Poruchy na aute sú jedna vec, kvôli ktorej navštevujeme opravu a servis a druhá vec je mechanické poškodenie. Väčšinou ide o povrchové, estetické problémy, ktoré nám auto nevyradia z prevádzky, no časom môžu viesť k väčším problémom. Ide najmä o preliačiny. Preliačiny na aute nie sú ničím výnimočné. Častokrát o nich v prvom momente ani nemusíme vedieť a všimneme si ich až časom. Preliačina je malá alebo väčšia priehlbina v plechu auta, ktorá nevyzerá vôbec pekne. V niektorých prípadoch môže byť spúšťačom ku vzniku hrdze a vedie k odlupovaniu laku.

auto

Ako vznikajú preliačiny?

Vo väčšine prípadov vznik preliačiny na aute nie je priamo vaša chyba. Najčastejším dôvodom je vznik preliačin po krupobití. Výhodu majú garážované auta. No v prípade sídliskových či akýchkoľvek iných nekrytých parkovísk sa pri silnom krupobití malým preliačinám na aute nevyhnete. Počasiu nerozkážete a niekedy stačia sekundy a preliačinám počas krupobitia nepredídete.

preliačiny

Veľmi časté sú tiež “ťuknutia” na parkovisku. Vy si môžete v kľude nakupovať v obchode a zatiaľ vám niekto nechtiac pri parkovaní vytvorí nepeknú preliačinu. V niektorých prípadoch tomu skutočne nezabránite a preliačiny musíme brať ako súčasť užívania automobilu. Našťastie autopdr.sk používa modernú technológiu opravy preliačin a vy už nemusíte čakať dlhé dni na opravu a prelakovanie vášho auta. Autopdr.sk dokáže opraviť preliačiny po krupobití na vašom aute rýchlo a bez nutnosti prelakovania. Máte aj vy preliačiny, ktoré sa chystáte dať opraviť? Navštívte stránku autopdr.sk a dozviete sa o inovatívnej metóde viac.