Nákupy

Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie sa vyznačuje moderným vzhľadom a dodá priestoru, v ktorom sa zdržiavate nový rozmer. Sklenené zábradlie sa používa v interiéri ako aj v exteriéri, kde pôsobí zaujímavo svojím špecifickým dizajnom.

Sklenené zábradlie navyše presvetľuje priestor, čím vytvára svetlé priestranstvo, ktoré opticky zväčšuje, vizuálne pridáva na rozmeroch. Sklenené zábradlie je vytvorené z kovovej konštrukcie v kombinácii s nerozbitným sklom. Takýmto spôsobom môžete dotvoriť schody vo vašom dome, balkón, terasu alebo schody vo vonkajšom priestore, vedúce k vašim vchodovým dverám.
V prvom rade zábradlie plní jeho opornú funkciu, vyznačuje sa stabilitou, pevnosťou a bezpečnosťou pri jeho používaní. V druhom rade ide o estetickú funkciu, ktorá tiež zohráva istú úlohu, aby priestor, v ktorom žijeme a dennodenne sa zdržiavame, sa nám páčil a cítili sme sa v ňom dobre.

sklenené zábradlie na terase

Náš tím odborníkov vám vytvorí zábradlie na mieru. Používame tri štandardné spôsoby upevnenia zábradlia. Sklenené zábradlie cena je vytvorená ako súčet čiastkových cien, vrátane dopravy a montáže. Bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke v sekcii cenník.

sklenené zábradlie v dome

V našej ponuke nájdete prehľadné sklo ako aj mliečne sklo alebo farebné prevedenia skleneného zábradlia, ktoré pôsobí mimoriadne zaujímavo a netradične, čím vytvára osobitý štýl a mimoriadny dojem. Výber a konečné rozhodnutie záleží na vás. Ak by ste mali dotazy, alebo keby ste sa chceli poradiť, sme otvorení komunikácii s vami. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá a smerodajná.

Skonštruované sklenené zábradlie mnohokrát býva výrazným estetickým prvkom príbytku, ktorý sa nezaobíde bez povšimnutia. Sklenené zábradlia sa vyznačujú svojou popularitou aj vo verejných priestoroch. Hrúbka skla záleží od priestranstva, kde sa sklenené zábradlie montuje. Sklo je kalené a lepené, je zaistená jeho bezpečnosť, v žiadnom prípade sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemných situácií v spojitosti s jeho vypadnutím.