Nákupy

Matcha na každý deň

Kávu pijeme najmä kvôli jej chuti. Taktiež aj kvôli kofeínu, ktorý potrebujeme na dobitie energie. Zvoliť si môžeme ale aj zdravšiu verziu kávu či čaju. Konkrétne zelený čaj matcha. Matcha zažíva veľký boom v dnešnej dobe. Je populárna nielen u celebrít, ale aj bežných ľudí. Prečo je tomu tak? Fenomén menom matcha ovládol svet kávy a čaju vo veľkej miere. Je to kvôli jej vynikajúcim účinkom na ľudský organizmus. Matcha prášok je získavaný zo zelených lístkov kvalitného zeleného čaju odrody matcha pestovaného v Japonsku. Vďaka množstvu antioxidantov zbavuje telo toxínov a jeho pitím svoje telo očistíme od škodlivých látok. To má samozrejme vplyv na viaceré systémy, zlepšenie metabolizmu, úpravu trávenia, zlepšenie imunity či podporu cievneho systému. Matcha zelený prášok si môžete zakúpiť na totalvital.sk a pripraviť si z neho svoj zdravý nápoj aj v pohodlí domova.

matcha

Matcha čaj.

Obľúbený rýchly nápoj z matchy je klasický zelený čaj. Prášok zaliaty vodou o teplote 60 stupňov Celzia je skvelou voľbou na každodenné pitie zdravého čaju Matcha. Pokiaľ hľadáte chutnejšiu variantu, pripraviť si môžete tiež matcha latte. Namiesto vody použijete mlieko a napeníte aj v klasickom šejkri. Matcha latte si môžete aj dochutiť, ideálne javorovým sirupom.

matcha

Získate výborný, chutný nápoj matcha latte, ktoré je aj mimoriadne zdravý a prospešný pre naše telo. Chuť matchy nie je ako klasický zelený čaj, kúpený v obchodnom reťazci. Matcha je silnejšia, hustejšia a výraznejšia. A zdravšia. Preto by ste mali svoj bežný čaj a kávu nahradiť práve matchou. Každý deň si budete vychutnávať svoju šálku obľúbeného nápoja a pritom robiť niečo prospešné aj pre svoje zdravie. Kúpte si kvalitný matcha prášok, z ktorého si pripravíte match čaj alebo matcha latte ešte dnes na totalvital.sk, kde nájdete tiež cenu matcha čaju.