Nákupy

Aj biele nechty sú trendy

Vyskúšali ste už biele gélové nechty? Ešte nie? Určite ich vyskúšajte, okrem toho, že sú teraz v trende vyzerajú skvelo, elegantne a moderne. Francúzka manikúra s bielym vrškom je nadčasová klasika, ktorá bude moderná vždy. Avšak aj celé biele nechty vyzerajú na rukách skvelo, pretože vaša ruka pôsobí čisto, upravene a okrem toho nenápadnejšie a prirodzene, narozdiel ako je to v prípade nejakého výraznejšieho laku. Takže biely gél zaujíme určite aj ženy, ktoré nemajú radi výrazne farby na svojich nechtoch. Okrem toho sa biela farba hodí na každé ročné obdobie a biele nechty sa vedia skvelo dopĺňať s vašimi módnymi kombináciami.

manikúra

Každý kto vyskúšal biele gélové nechty si ich okamžite obľúbil, vyskúšajte ich aj vy a buďte štýlová a nenápadná, ale upravená a moderná. Biely UV gél na nechty si môžete teraz zakúpiť aj v internetovom obchode D-Nails, ktorý žije manikúrou. (Stačí ak kliknete na tento link a ihneď sa vám zobrazí ponuka farebných UV gélov: https://www.d-nails.sk/farebne-uv-gely.) V internetovom obchode D-Nails môžete však nakúpiť omnoho viac. V D-Nails môžete nakúpiť všetko potrebné pre vašu manikúru a krásne nechty.

manikúra

Okrem toho D-Nails ponúka aj výukové kurzy, na ktorých sa môžete naučiť, ako sa správne robí manikúra, a taktiež ako správne používať UV lampu na nechty a vytvárať si napríklad sama doma biele gélové nechty alebo množstvo iných farebných kombinácii. Kliknite si na www.D-Nails a dozviete sa o kurzoch, ale aj stálej ponuke omnoho viac. Ak vás baví svet manikúry a krásnych a upravených nechtov, zaregistrujte sa a začnite odoberať novinky a buďte stále v obraze o trendoch a novinkách, ktoré sa v manikúre neustále menia. V prípade akýchkoľvek otázok sme pre našich zákazníkov k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 16:00 či už telefonicky alebo prostredníctvom mailu.