Nezařazené

Aby mala vaša jazda zmysel

Motorka je dopravný prostriedok, ktorý pre mnohých ľudí znamená úplnú náhradu auta. Niektorí jazdia iba na motorke alebo skútri, a užívajú si leto skutočne naplno. Či už patríte medzi tých, ktorí na motorkách jazdia pre zábavu, alebo vám nahrádzajú dopravný prostriedok vo forme auta, autobusu, alebo napríklad aj bicyklu, jazdite vždy zodpovedne a bezpečne.motorka v garáži
Jazdiť tak, aby sa vám nič nestalo by sme mali vždy. Nie vždy je to však jednoduché, pretože na nás na ceste číha veľmi veľa nebezpečenstva. Ako sa aj vraví, úplne sa pred všetkým ochrániť vždy nedá. Čo sa však jednoznačne dá, je minimalizovať nešťastie, alebo nebezpečenstvo na minimum, alebo teda aspoň o značných pár desiatok percent dolu. Ochrániť úplne a pred všetkým sa asi nikdy nedokážeme, ale môžeme sa jednoznačne postarať o to, aby bolo riziko nebezpečia čo najmenšie.
Ako to dosiahnuť? V prípade jazdy na motorke je viac ako jasné, že pravdepodobnosť nebezpečenstva veľmi výrazne rastie. Prečo? Motorka je jednoducho otvorený dopravný prostriedok, na ktorom sa môžeme veľmi ľahko poraniť, z ktorého môžeme veľmi ľahko spadnúť alebo si na ňom ublížiť. Stačí iba sekunda nepozornosti, a spadnutie z motorky môže mať dokonca aj celoživotné následky na naše zdravie.závodná motorka
Aby sme toto riziko čo najviac zminimalizovali, mali by sme sa chrániť čo najlepšie, ako len vieme. To sa dá zabezpečiť minimálne nesledujúcimi prostriedkami: Kúpou správneho a kvalitného motorkárskeho oblečenia, kvalitných motorkárskych rukavíc, topánok, bundy, ale najmä vynikajúcej a pohodlnej ochrannej prilby.
SHARK prilby Eres-racing.sk vám ponúka tie najlepšie, najmodernejšie a najštýlovejšie prilby na motorku, ktoré vás zaručene 100% ochránia a zminimalizujú riziko akéhokoľvek nešťastia. Kvalitná prilba je skutočne veľmi dôležitá a znamená veľmi veľa. Majte preto tú najlepšiu, akú trh ponúka a tešte sa z bezpečnej a bezstarostnej jazdy.