Nákupy

Ako vybrať správna matrac

Ponúkame matrace za zvýhodnené ceny v rôznej kvalite s rôznym spôsobom vyhotovenia. Ich rozdelenie záleží od jadra, ktoré môže byť tvorené penou ako aj pružinami. Na základe toho, rozdeľujeme matrace na penové, latexové a pružinové. Odstupňované sú od jedna do štyri, kde každý stupeň vypovedá o tvrdosti daného matraca. Jednotke je pridelená najvyššia tvrdosť a so zvyšujúcim číslom sa daný matrac vyznačuje väčšou mäkkosťou. Nie je pravidlom, že mäkký matrac vám bude vyhovovať a je ideálnym typom matraca pre vás. Vybrať si musíte na základe vlastných potrieb, požiadaviek a zvlášť tí z vás, ktorí trpia bolesťami chrbta, majú problémy s platničkami, prešli fyzioterapiami a inými zásahmi laserovými či chirurgickými zásahmi, by si mali matrac vyberať podľa následného testu.

taštičkový matrac

Ľahnite si na matrac a dlaň umiestnite pod bedrovú časť chrbta, medzi chrbát a matrac. Vaša ruka by tam mala zapadnúť bez toho, aby ste ju tam tlačili a tiež by tam nemala vzniknúť vzduchoprázdna nevyplnená medzera. V prípade, že to sedí, máte pod sebou vhodný matrac pre vás, pre vaše zakrivenie chrbtice, pre váš ideálny spánok.

Kvalitný matrac je jedným z elementov pre zdravý, pokojný a nerušený spánku. Ak nespíte dobre a chceli by ste danú skutočnosť zmeniť, urobte maximum preto, aby vaše rána boli pozitívne, sprevádzané úsmevom na tvári a dobrou náladou. Takýto štart do nového dňa vám prinesie úspech a naplnenie vášho zámeru a poslania, ktoré vykonávate.

kvalitná posteľ s kvalitnými matracmi

Matrace cena je konkrétna položka pre jednotlivé matrace, ktoré sa od seba odlišujú kvalitou, spôsobom výroby, jadrom a inými vlastnosťami. Vyberať si môžete spomedzi matracov, ktoré sú antialergické, ktoré obsahujú kokosové vlákna, bio penu alebo taštičky v ich jadre. Jadro matraca je obalené textíliou a odopínateľným obalom, ktorý nemáte problém vyprať doma v práčke.